Najdziwniejsze fryzury piłkarskie część 1.

Najdziwniejsze fryzury piłkarskie fryzury piłkarzy

Czasami piłkarze starają się zaistnieć nie tylko grą, ale również stylowymi butami piłkarskimi albo nawet fryzurami. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy lat 90, który kombinował ze swoją fryzurą piłkarską był Nigeryjczyk Taribo West. Pamiętacie?

Osobiście niezbyt dobrze pamiętam Taribo Westa z telewizji, ale dobrze pamiętam go z gry na konsolę. Reprezentant Nigerii miał wtedy charakterystyczne zielone włosy ułożone w postaci małych warkoczy. Muszę przyznać, że była to jedna z najdziwniejszych fryzur piłkarskich jakie widziałem.

Carlos Valderrama też może się pochwalić niecodzienną fryzurą piłkarską. Gwiazdor reprezentacji Kolumbii lat 90 zasłynął bujną blond czupryną. Dla starszego pokolenia Carlos Valderrama powinien być bardzo dobrze znany. Dla mnie niestety jest znany, ale głównie jako historyczny piłkarz, a nie jako gracz, którego dobrze pamiętam z działań boiskowych.

Pozostali piłkarze w rankingu nie są wybitnie znani (no może oprócz Abela Xaviera i syna Diego Simeone), ale dzięki rzadko spotykanej fryzurze piłkarskiej odznaczyli się trochę więcej niż samą grą w piłkę nożną. Który piłkarz ma najdziwniejszą fryzurę?

Najdziwniejsze fryzury piłkarskie 👇

Taribo West 🇳🇬

Taribo West fryzury piłkarskie piłka nożna


Carlos Valderrama 🇨🇴

Carlos Valderrama fryzury piłkarskie piłka nożna


Abel Xavier 🇵🇹

Abel Xavier fryzury piłkarskie piłka nożna


Giovanni Simeone 🇦🇷

Giovanni Simeone fryzury piłkarskie piłka nożna


Javier Pinola 🇦🇷

Javier Pinola fryzury piłkarskie piłka nożna


Kyle Beckerman 🇺🇸

Kyle Beckerman fryzury piłkarskie piłka nożna


Robert Kidiaba 🇨🇩

Robert Kidiaba fryzury piłkarskie piłka nożna


Nathan Rutjes 🇳🇱

Nathan Rutjes fryzury piłkarskie piłka nożna


Mustafa Amini 🇦🇺

Mustafa Amini fryzury piłkarskie piłka nożnaZapraszam do obejrzenia najdziwniejszych fryzur piłkarskich z 2 części 👉 Najdziwniejsze fryzury piłkarzy część 2 👍

 


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!