EURO 2024: Chorwacja: Skład, Gwiazdy, Trener i Typy

Skład Chorwacji na EURO 2024: Czekamy na Powołania!

Już wkrótce poznamy skład reprezentacji Chorwacji na nadchodzące mistrzostwa Europy w Niemczech. 7 czerwca zostaną ogłoszone wszystkie powołania, a fani z niecierpliwością wyczekują, kto stanie na boiskach i reprezentuje barwy narodowe.

Największa Gwiazda Chorwacji: Luka Modrić!

Nie ma wątpliwości, że jedną z najjaśniejszych gwiazd w kadrze Chorwacji jest Luka Modrić. Zawodnik Realu Madryt ma na swoim koncie wiele osiągnięć zarówno klubowych, jak i reprezentacyjnych. Jego doświadczenie i umiejętności mogą stanowić kluczowy element sukcesu Chorwatów na Euro 2024.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Trener Reprezentacji Chorwacji: Zlatko Dalić!

Zlatko Dalić stoi na czele chorwackiej drużyny od 2017 roku i od tego czasu odnosi sukces za sukcesem. Jego determinacja i umiejętność zarządzania zespołem sprawiły, że Chorwacja zyskała uznanie na arenie międzynarodowej. Pod jego wodzą, Chorwaci mogą liczyć na profesjonalizm i skuteczne przygotowanie do turnieju.

Terminarz Chorwacji na EURO 2024: Oto Harmonogram!

Faza grupowa Euro 2024 będzie prawdziwym wyzwaniem dla Chorwacji. Spotkania z Hiszpanią, Albanią i Włochami obiecują zacięte pojedynki i emocje na najwyższym poziomie.

Typy i Szanse Chorwacji na Mistrzostwach Europy

Chorwacja znajduje się w trudnej grupie, gdzie głównymi faworytami są Hiszpanie i Włosi. Niemniej jednak, zespół ten ma potencjał, by zaskoczyć i pokazać światu swoją siłę. Szanse na wyjście z grupy są realne, a potem wszystko może się zdarzyć.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Czy Chorwacja Powtórzy Sukcesy z Poprzednich Lat?

Historia występów Chorwacji na Euro pokazuje, że ta drużyna potrafi grać na najwyższym poziomie. Po świetnych występach w poprzednich edycjach mistrzostw, fani liczą na kolejne sukcesy i emocje podczas Euro 2024. Czy Chorwacja zaskoczy świat ponownie? Tego dowiemy się już niedługo na boiskach mistrzostw Europy!