Ranking legalnych bukmacherów

W obecnej chwili na krajowym rynku zakładów funkcjonuje kilkanaście podmiotów świadczących usługi zakładów wzajemnych.

Od wielu lat liderami pozostają Fortuna – najdłużej działający w Polsce bukmacher oraz STS – największy krajowy buk. Do grona najlepszych aspirują kolejne firmy, które pojawiły się w Polsce w ostatnich latach. Start ułatwia im coraz mocniej rozwinięty sektor zakładów internetowych.

O ile Fortuna, STS czy Totolotek swoją siłę i popularność zdobywali dzięki mocno rozwiniętej sieci punktów stacjonarnych, nowi bukmacherzy stawiają głównie na rozwój w internecie.

Oczywiście zarówno STS, jak i Fortuna nie odstają od pozostałych w tym obszarze (wręcz przeciwnie – aplikacje mobilne tych buków są jednymi z najlepszych), ale obecnie konkurencja jest coraz większa, dzięki czemu gracze mają po prostu większy wybór.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Nasz ranking legalnych bukmacherów

1. Fortuna (www.efortuna.pl) – jak już wspomniano najdłużej działający w Polsce bukmacher internetowy. Może pochwalić się ogromną siecią punktów naziemnych i całą rzeszą wiernych klientów. Oferta praktycznie na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe, do tego okazyjnie propozycja typowania wydarzeń ze świata rozrywki oraz polityki.

Bogata oferta bonusowa na start oraz możliwość systematycznego gromadzenia punków na koncie, które można po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości, wymienić na nagrody rzeczowe bądź darmowe kupony. Dla fanów zakładów w sieci rozbudowana oferta zakładów live i jedna z najlepszych aplikacji na smartfony. Jedynym minusem Fortuny są sporadyczne awarie strony internetowej i dosyć długo trwające konserwacje strony.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

2. STS (www.sts.pl) – główny konkurent i największy polski bukmacher. U wielu ekspertów to właśnie STS otwiera ranking legalnych bukmacherów. Świetna oferta, w tym zakłady na sporty wirtualne oraz zakłady na symulowane komputerowo gry karciane jak poker, wojna czy bakarat.

Strona internetowa przejrzysta, łatwa w obsłudze. Oczywiście do dyspozycji zakłady na żywo z możliwością śledzenia przebiegu spotkania w czasie rzeczywistym. Niezwykle fajna oferta dla fanów e-sportu. Podobnie jak w fortunie nieco problemów mogą przysparzać awarie strony internetowej i wcześniejszego zakończenia kuponów w opcji early cashout.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

3. LV bet (www.lvbet.pl) – jeden z młodszych stażem legalnych bukmacherów w kraju. Swoich klientów kusi przede wszystkim jedną z najwyższych premii bonusowych na start dla nowych graczy. Bardzo szeroka oferta zakładów, to kolejny znak rozpoznawczy tego buka.

Dodatkowo jedna z najlepszych ofert na zakłady e-sport. Minusem jest brak możliwości śledzenia zdarzeń na żywo w formie transmisji oraz dosyć wygórowane warunki obrotu bonusem depozytowym.

4. Superbet (www.superbet.pl) – znany starszym graczom z wersji internetowej jeszcze przed zmianą ustawy hazardowej. Znana i uznana europejska marka hazardowa. Obecnie oferuje najwyższy zakład bez ryzyka do wysokości aż 500 złotych. Na uwagę zasługuje aplikacja mobilna na telefony, która dopracowana jest w najdrobniejszych detalach.

Zwolennicy tego bukmachera podkreślają dodatkowo, że oferuje on jedne z najwyższych kursów na rynku. Minusem jest brak możliwości w wirtualne sporty, które cieszą cię sporym zainteresowaniem grających. Należy jednak mieć nadzieję, że ta sytuacja wkrótce ulegnie zmianie i ranking legalnych bukmacherów będzie tą firmę uwzględniał na wyższej pozycji.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

5. Forbet (www.iforbet.pl) – to kolejny z grona młodszych bukmacherów, który przebojem wdarł się na rynek. Stało się tak między innymi dzięki mądrej polityce pozyskiwania nowych klientów, którzy mogą w Forbet liczyć na bonusy nie tylko od pierwszej, ale także od drugiej i trzeciej wpłaty. Posiada także jedną z najlepszych ofert zakładów dla fanów żużla oraz szerokie spektrum typów wirtualnych sportów.

Minusem są ograniczone metody wpłat oraz trwający nieco dłużej niż u konkurentów proces zakładania konta.

6. Totolotek (www.totolotek.pl) – od lat ma wiernych klientów, których zachęcają flagowe produkty jak toto-liga czy toto-gol gdzie kumulacje bywają astronomiczne, a wygrane przy poprawnym wytypowaniu mogą sięgnąć miliona złotych.

Na uwagę zasługuje także oferta na zakłady ako, do których buk dorzuca do 30% do wygranej. Po stronie minusów musimy zapisać, słaby jak na obecne standardy wygląd strony internetowej oraz nieco niższe kursy.

7. PZbuk (www.pzbuk.pl) – kusi przede wszystkim brakiem limitów wygranych co u konkurencji jest normalną praktyką. Prowadzi również transmisję na żywo ligi NBA, co z pewnością docenią typerzy specjalizujący się w koszykówce.

Również fani hokeja nie będą się czuć rozczarowani, rejestrując konto w PZbuk. Rozbudowana oferta na tę dyscyplinę to cecha charakterystyczna PZbuk, podobnie jak najszersza na rynku propozycja na zakłady spoza spotu (polityka, rozrywka) minusem są niedociągnięcia strony internetowej zwłaszcza chatu. Gdyby nie to miejsce PZbuk w rankingu legalnych bukmacherów byłoby wyższe.

8. Betfan (www.betfan.pl) – kusi graczy potężną ofertą różnorakich promocji, przy czym kursy na zdarzenia u tego bukmachera należą do najwyższych. Rozbudowana oferta na e-sport oraz cotygodniowy ekspercki przegląd najważniejszych sportowych wydarzeń tygodnia. Zarejestrowani gracze mogą wziąć udział w Kasomanii – specjalnie przygotowanej przez Totalbet loterii. Minusem jest aplikacja na telefony, która dział jedynie z Androidem.

Legalni bukmacherzy w Polsce
Strona, nr licencji Na start Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
830zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1660zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
3754zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
2020zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
100zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
450zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
1400zł Zagraj
forbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
3100zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
BRAK Zagraj