Gra – piłka nożna głowami

Gra piłka nożna głowami cieszy się dużą popularnością wśród graczy online, a odbywa się to przede wszystkim z powodu grywalności, prostoty oraz możliwości wspólnego spędzenia czasu. Prostota często jest zaletą i podobnie jest w tym przypadku. Wystarczy nam zaledwie minuta czasu (gdyż tyle najczęściej trwa rozgrywka), nie potrzebujemy uprzednio specjalnego treningu i możemy zaczynać.

Gra składa się z zaledwie dwóch zawodników, dwóch bramek i piłki. Tak wygląda podstawowa wersja, mimo że pomiędzy bramkami można dołożyć dodatkowe elementy, które wpłyną na losy rozgrywki. Trzeba wysoko skakać, odpowiednio uderzać, najważniejsza jest precyzja, ważna jest również strategia. W grze możemy zdobywać dodatkowe bonusy, które są dodatkowym urozmaiceniem gry.

Dużo śmiechu występuje w przypadku gwałtownej zmiany wielkości bramki przeciwnika. Oczywiście prostota to w tym przypadku niski próg wejścia, gdyż nie jest łatwo zostać mistrzem w tej dziedzinie i to wymaga już poświęcenia odpowiedniej ilości czasu, ale za to satysfakcja z gry będzie wtedy jeszcze większa.

Grywalność

Cudzysłowiowa grywalność sprawia, że ciężko odejść od piłki nożnej głowami. Często wydaje się, że będzie to zaledwie minutowa rozgrywka, podczas gdy zaraz chcemy rewanżu, liczymy na to, że uda się zdobyć jeszcze piękniejsze bramki czy po prostu wygrać z przeciwnikiem większą różnicą goli.

betfan-bonus-na-start

To sprawia, że jedna runda przeistacza się w kilka rund. Nie można tego żałować, ponieważ miłe spędzenie czasu to jedno, a rozwijanie swoich umiejętności to drugie. Szczególnie że być może już na początku swojej przygody może nam się udać odnieść pierwsze sukcesy, a te są tylko motywacją do tego, żeby zostać na dłużej. Grywalność to istotna część gry w piłkę nożną głowami.

Możliwość wspólnego spędzenia czasu

Piłka nożna głowami charakteryzuje się tym, że jest grą, podczas której zarówno miło spędza się czas podczas pojedynków z komputerem jak i podczas rozgrywki ze znajomymi. Ta druga forma dostarcza oczywiście więcej zabawy. Potyczki z komputerem są za to znacznie łatwiej dostępne i możemy je rozpocząć w dowolnej chwili. To jednak tryb multiplayer jest tym co przyciąga do tej gry.

Takie wspólne spędzenie czasu jest podsycone dawką rywalizacji. Niejednokrotnie dochodziło do zakładów kto wygra kolejną rundę, a przegrywający za każdym razem chciał rewanżu i tym samym rozgrywka wydłużała się przekraczając akceptowalne granice. Zaletą jest również brak ograniczeń w stosunku do wieku czy poziomu skomputeryzowania.

Czasem odbywałem rozgrywki pomiędzy kolegami organizując swego rodzaju miniturnieje, ale zdarzyło mi się również grać z osobami starszymi lub dziećmi, które jeszcze nie są na zaawansowanym poziomie obsługi komputera. Niski próg wejścia sprawia, że tryb multiplayer możemy przetestować na kimkolwiek i dla każdego powinno to być satysfakcjonujące.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Dodatki, które sprawiają, że rozgrywka jest bardziej atrakcyjna

W grze głowami mamy możliwość wcielenia się w jednego z naszych ulubionych piłkarzy. Tutaj w zależności od wersji mogą to być przedstawiciele rozgrywek klubowych lub państwowych. Daje nam to możliwość stania się na chwilę ulubionym piłkarzem.

Szczególnie, że twórcy gry podeszli do tego z dystansem i piłkarze przedstawieni są w nieco karykaturalny sposób.

W dodatku w grze występują bonusy. Mogą one sprawić, że będziemy szybciej się poruszać, wyżej skakać czy też piłka zostanie zmieniona na elastyczną, co sprawi, że trudniej będzie nam przewidzieć gdzie się ona znajdzie. Bonusy pojawiające się w ostatnich sekundach meczu, gdy wszystko wydaje się przesądzone sprawia, że nagle wszyscy jeszcze mocniej uderzają w klawisze klawiatury jeszcze mocniej chcąc włożyć w to resztki energii.

Na trybie gry z komputerem w ramach rozgrywania sezonu możemy też rozbudowywać naszą postać tzn. sprawiać, że będzie na stałe mocniej kopać czy też już od początku będziemy mieli mniejszą bramkę. Komputerowi przeciwnicy zostali odpowiednio zaprogramowani, co powoduje, że ich działanie często wydaje się na tyle inteligentne, że mogłoby ono należeć do gracza. To istotna część gry w piłkę nożną głowami.

Sama idea jest nietuzinkowa i sprawi, że spędzimy w tej sposób dużo przyjemnych godzin.

blank
blank