Kto zostanie nowym trenerem Barcelony?

Xavi Hernandez, pod naciskiem krytyki i średnich wyników Barcelony, podjął decyzję o odejściu po zakończeniu sezonu. W zacisznych gabinetach klubowych rozpoczęła się gorączkowa gra w poszukiwaniu następcy tego 44-letniego mistrza.

Kto zatem będzie prowadził obecnego mistrza Hiszpanii w nadchodzącym sezonie? Czy istnieje jeszcze szansa na zmianę zdania obecnego trenera?

Kandydaci na Trenera Barcelony

Kto Zostanie Nowym Trenerem Barcelony?

  • Hansi Flick 3.25
  • Mikel Arteta 4.00
  • Roberto de Zerbi 5.00
  • Rafael Marquez 10.75
  • Ruben Amorim 17.50

Kursy z www.efortuna.pl

Według obecnych prognoz, faworytem jest Hansi Flick, którego kurs wynosi obecnie 3.25. Za nim plasują się Mikel Arteta (4.00) i Roberto de Zerbi (5.00). Pozostali kandydaci, tak jak Rafael Marquez czy Ruben Amorim, tracą na znaczeniu w zestawieniu kursowym. Niektórzy nawet nie mają szans na uwzględnienie w dyskusji.

Analiza Kandydatów: Kto Ma Szansę Stanąć na Czele Barcelony?

Lista potencjalnych kandydatów na trenera Barcelony jest długa i pełna interesujących, a zarazem nieoczywistych nazwisk. Zaczynając od Hansiego Flicka, który od dawna jest obecny w mediach jako potencjalny następca. Flick wcześniej odnosił sukcesy przede wszystkim w Monachium (gdzie prowadził m.in. Roberta Lewandowskiego) oraz w reprezentacji Niemiec. Jednakże, niedawno został zwolniony z drużyny narodowej Niemiec przed Euro 2024 ze względu na fatalne wyniki.

Innym kandydatem, cieszącym się popularnością w kursach, jest Roberto de Zerbi. Ten włoski trener, związany wcześniej z Sassuolo i obecnie z Brighton, wykazywał się solidną pracą. Jest w podobnym wieku co Xavi i ma za sobą obiecującą karierę. Jednakże, są również plotki łączące go z innymi klubami, w tym z Liverpoolem. Nie ma pewności, czy zdecyduje się na ofertę Barcelony.

Najbardziej intrygującym nazwiskiem na liście jest jednak Mikel Arteta. Obecnie pełni funkcję trenera Arsenalu i odnosi sukcesy zarówno w Premier League, jak i w Lidze Mistrzów. Przejście do Barcelony nie byłoby dla niego krokiem w górę, biorąc pod uwagę jego dotychczasowe osiągnięcia, jednak nie można wykluczyć takiej ewentualności.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Kiedy Poznamy Nazwisko Następcy?

Najważniejszym pytaniem pozostaje kwestia kto zasiądzie na stanowisku trenera Barcelony, oraz kiedy zostanie ogłoszony. Wszystko wskazuje na to, że nowy trener zostanie zaprezentowany publicznie zaraz po podpisaniu umowy.

Istnieje jednak pewne prawdopodobieństwo, że Xavi pozostanie na swoim stanowisku. Takie doniesienia przekazują również hiszpańskie media, choć szanse na to są niewielkie.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

 

Kto Zostanie Nowym Trenerem Barcelona?

Faworytem według bukmacherów online jest Hansi Flick, były trener Bayernu Monachium i selekcjoner reprezentacji Niemiec.

Ile Lat Xavi Trenował Barcelonę?

Legenda klubu pracuje jako trener od listopada 2021 roku.

blank