Euro 2024: Niemcy: skład kadry, gwiazdy, trener i typy

Niemcy mają ogromną szansę na odniesienie sukcesu na Euro 2024, zwłaszcza jako gospodarze turnieju. Ich potencjał sportowy oraz doświadczenie sprawiają, że są jednymi z głównych kandydatów do zwycięstwa. Zobaczmy bliżej, co przynosi kadra Niemiec na najbliższe mistrzostwa Europy.

Skład Niemiec na Euro 2024

Na ten moment skład Niemców na Euro 2024 pozostaje tajemnicą, jednak już teraz wiadomo, że będzie to zespół pełen doświadczenia i talentu. Ostateczne powołania zostaną ogłoszone najpóźniej tydzień przed turniejem, więc fani piłki nożnej z niecierpliwością oczekują, kto zagra w barwach Die Mannschaft.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Największa gwiazda Niemiec: Toni Kroos z Realu Madryt

Wielu uważa, że Toni Kroos to największa gwiazda niemieckiej reprezentacji. Jego doświadczenie zarówno w klubie, jak i w reprezentacji czyni go kluczowym graczem na Euro 2024. Kroos, mimo swojego wieku, nadal imponuje swoją grą i inteligencją taktyczną na boisku.

Julian Nagelsmann: Trener z misją

Julian Nagelsmann, młody i pełen energii trener, będzie kierować Niemcami podczas Euro 2024. Mimo pewnych kontrowersji wokół jego nominacji, Nagelsmann ma jasną wizję rozwoju drużyny i potencjał, by poprowadzić ją do sukcesu.

Terminarz Niemiec na Euro 2024

Faza grupowa przyniesie Niemcom kilka ważnych spotkań, w których będą musieli udowodnić swoją siłę. Mecze z Szkocją, Węgrami i Szwajcarią będą kluczowe dla losów niemieckiej drużyny w turnieju.

Szanse Niemców na Euro 2024: Typy

Niemcy są uważani za jednego z głównych faworytów do zwycięstwa w swojej grupie oraz całym turnieju. Kursy bukmacherskie potwierdzają tę tezę, dając Niemcom wysokie szanse na osiągnięcie sukcesu na Euro 2024.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Historia występów Niemiec na mistrzostwach Europy

Reprezentacja Niemiec ma bogatą historię występów na mistrzostwach Europy, z trzema tytułami mistrzowskimi na swoim koncie. Euro 2024 będzie kolejną okazją dla niemieckich piłkarzy, by dodać kolejny rozdział do swojej imponującej historii na europejskich boiskach.

Euro 2024 zapowiada się jako emocjonujące wydarzenie dla fanów piłki nożnej, a Niemcy, jako gospodarze i jedni z głównych faworytów, mają szansę na wielki triumf na własnym terenie.