Fuksiarz (Kowal kuponów)

Szukasz ciekawej oferty z freebet za założenie konta? Wypróbuj freebet Fuksiarz (Kowal kuponów).

Po króciutkiej pauzie w grach klubowych połączonych z MŚ, w drugi dzień Świąt Bożego narodzenia wraca z mocnym akcentem liga angielska (polecamy Obstawianie ligi angielskiej)!
Dlatego Fuksiarz.pl przyszykował nową odsłonę oferty Kowal Kuponów (https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow), w jakiej idzie zwinąć do 100 zł freebetu! Promocja Fuksiarza dostępny będzie od 26 grudnia o godz. 10:00. Stąd – jeżeli chciałbyś zdobyć 100 złotych freebet za rejestrację to wejdź na www.fuksiarz.pl i typuj zdarzenia piłkarskie.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Ażeby przyłączyć się do niniejszej akcji promocyjnej bukmacherskiej należy kliknąć „Dołącz”, na stronce akcji promocyjnej, przelać 50 zł wpłaty oraz obstawić kupony AKO (przedmeczowe i/lub w trakcie) za minimalną kwotę 20 zł. Kurs totalny dorzucanych zakładów musi wynosić minimum 3.00. Zależnie od liczby wcelowanych kuponów, na obstawiajacych czekają freebety:

2 trafione kupony = 20 zł freebet
4 trafione kupony = 40 zł freebet
6 wygranych kuponów = 60 zł freebet
8 wygranych kuponów = 80 zł freebet
10 wygranych kuponów = 100 zł freebet

Darmowe zakłady nie łączą się. Każdy gracz może otrzymać zaledwie jeden freebet, przykładowo: gracz jaki poprawnie wyłoni 10 zakładów AKO, pozyska 100 zł freebet.

Więcej niuansów na stronce https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow

blank