Przewidywanie meczów – kto wygra mecz

Mundial w Katarze zostanie rozegrany pomiędzy 21 listopada a 18 grudnia 2022r. Warto odpowiedzieć sobie które reprezentacje narodowe mają szanse by osiągnąć dobry wynik na tym turnieju.

Grupa A, czyli czy Oranje nawiążą do swoich najlepszych czasów?

Reprezentacja Holandii zagra w grupie przeciwko Ekwadorowi, Senegalowi oraz Katarowi. Holendrzy ostatni dobry turniej odnotowali na swoim koncie przed ośmiu laty, kiedy zajęli na mistrzostwach świata trzecią lokatę. Kolejne lata nie były już tak udane dla reprezentacji prowadzonej przez Louisa van Gaala. Najpierw Oranje opuścili mistrzostwa Europy 2016 oraz mundial 2018, podczas Euro 2020 odpadli w 1/8.

W świetle wyliczeń prowadzonych przez OPTA, Holendrzy są szóstą siłą nadchodzącego mundialu ze znacznymi szansami na awans do czołowej czwórki. Eksperci poczynając przewidywanie kto wygra mecz Senegal vs Holandia w roli faworyta upatrują drużynę Van Gaala jednak Lwy Terangi będące mistrzami Afryki również nie są bez szans.

Bardzo wiele zależy od dyspozycji liderów obu drużyn. Holendrzy będą mieli również trudną przeprawę przeciwko gospodarzom, drużynie Kataru, jednak powinni w cuglach awansować do fazy play- off mundialu.

 

Pojedynki brytyjsko- amerykańskie czyli grupa B mundialu

Bardzo ciekawie prezentuje się zestaw drużyn w grupie B mundialu. Mecze Anglików z Amerykanami zawsze należą do zażartych zaś Synowie Albionu na stałe w pamięci zachowają wynik z turnieju w 1950 r., kiedy to dość niespodziewanie ulegli lekceważonym przez nich Jankesom. Walijczycy mogą sporo namieszać w tej wyrównanej grupie podobnie zresztą jak Iran. W spotkaniu Walii z Anglią faworyt jest jeden, jednakże przewidywanie kto wygra mecz będzie o tyle trudne, że w derbach Wlk. Brytanii co dobitnie udowodnili Szkoci podczas Euro 2020 przeciwnicy skutecznie potrafią się zmotywować przeciwko Anglikom.

 

Grupa C, czyli grają Biało- Czerwoni

Reprezentacja Polski udaje się do Kataru by powalczyć o awans do 1/8 turnieju. Pojedynek z Meksykiem będzie pierwszym spotkaniem polskiej kadry na turnieju jednak przewidywanie kto wygra mecz jest o tyle trudne, że El Tri potrafią zaskoczyć każdego przeciwnika. Na papierze skład polskiej drużyny prezentuje się lepiej jednak Meksykanie odprawiali z kwitkiem już lepsze teamy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

 

Grupa D, czyli grupa mistrzów świata

Francuzi wylosowali Danię, Australię oraz Tunezję. Nad Sekwaną i Loarą przewiduje się, że drużyna sięgnie po końcowy triumf. Francuzi chcą dostrzegać pewną analogię do sytuacji z 1998 r., kiedy to w mundialowej grupie wylosowali przedstawicieli federacji AFC, CAF oraz Duńczyków i kadra sięgnęła po triumf. Tu i teraz, skład jest równie mocny więc nadzieje są spore.

 

Grupa E, czyli pojedynek hiszpańsko- niemiecki

Nasi zachodni sąsiedzi w grupie trafili na Hiszpanów, Japończyków oraz Kostarykę. Kostaryka co prawda była rewelacją mundialu sprzed ośmiu lat, jednak teraz skład jest jakościowo gorszy, poza tym gracze nie mają już tak wielkiej determinacji by sięgnąć po wielki sukces. Cały piłkarski świat czeka na pojedynek Hiszpanów z Niemcami, bardzo ważny mecz z racji na to, że prawdopodobnie któraś z tych ekip wygra grupę i będzie rozstawiona przed fazą play- off. Trudno jest jednoznacznie wskazać faworyta, jednak  przewidywanie kto wygra mecz należy opierać przede wszystkim o założenie iż La Furia Roja ograła ostatnio w ramach Ligi Narodów UEFA Niemców aż 6:0.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

 

Grupa F, czyli fenomenalna Kanada

Kanada trafiła w grupie na wicemistrzów świata Chorwatów oraz na Belgów i Maroko. Z pewnością grupa z wicemistrzami oraz z trzecią drużyną świata sprzed 4 lat nie będzie spacerkiem jednak drużynę spod znaku Klonowego Liścia stać na wszystko.

 

Grupa G, czyli na co stać Kanarki? 

Brazylia jest największym faworytem do końcowego sukcesu więc grupa ze Szwajcarią, Serbią oraz z Kamerunem zapewne będzie jedynie rozgrzewką przed grą o wielkie cele. Skrzyżowanie młodości w postaci m.in. Viniciusa jr. z obyciem i doświadczeniem, które prezentuje chociażby Neymar może być mieszanką wybuchową, która sprawi, że Brazylia po 20 latach znowu będzie najlepszą drużyną globu.

 

Grupa H, czyli na co stać Cristiano Ronaldo?

Portugalczyk Cristiano Ronaldo bardzo ładnie się starzeje. Podczas kiedy równieśnik CR7, Wayne Rooney już dawno zawiesił buty na kołku, Cris powalczy o triumf na mundialu, musi zagrać na swym najwyższym poziomie gdyż grupowi rywale: Korea Płd., Ghana, Urugwaj do prostych nie należą. W pierwszej kolejce Les Navegatores powalczą z Ghaną i przewidywanie kto wygra mecz nie powinno nastręczać trudności, będzie to zapewne Portugalia, która ograła już Afrykanów na mundialu przed ośmiu laty.

blank
blank