Węgry – Szwajcaria – Typy – Kursy – EURO 2024

Reprezentacja Węgier pewnie awansowała na Mistrzostwa Europy 2024, zajmując pierwsze miejsce w Grupie G. W ośmiu meczach zdobyli 18 punktów, wyprzedzając m.in. Serbię i Czarnogórę. Węgrzy zdobyli 16 bramek, tracąc przy tym tylko 7 goli. Obecnie są niepokonani od 14 spotkań, z czego wygrali 9. Ostatnia ich porażka miała miejsce w 2022 roku, kiedy to w Lidze Narodów ulegli Włochom.

Szwajcarzy również bez większych problemów awansowali na Euro 2024, chociaż nie zajęli pierwszego miejsca w grupie, ustępując Rumunii. W dziesięciu meczach zdobyli 17 punktów, strzelając 22 gole, tracąc przy tym 11. W ostatnich sześciu spotkaniach odnieśli tylko jedno zwycięstwo, a reszta to remisy. Mimo to, przegrali tylko jedno z ostatnich dwunastu spotkań.

Typy na Mecz Węgry – Szwajcaria

Analizując ostatnie pojedynki między Węgrami a Szwajcarią, można zauważyć, że Szwajcarzy wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań. W ostatnich trzech bezpośrednich meczach obie drużyny strzelały gole. Zarówno Węgrzy, jak i Szwajcarzy, są bardziej skuteczni w ofensywie niż w defensywie, co może zapowiadać otwarte spotkanie. Biorąc pod uwagę te czynniki, typ na to, że obie drużyny strzelą gola, wydaje się najbardziej prawdopodobny.

Typ: Obie Drużyny Strzelą Gola

Ostatnie Wyniki Węgier i Szwajcarii

Węgrzy przystąpią do tego starcia po wygranej 2:0 z Kosowem. Szwajcarzy natomiast pokonali Irlandię 1:0. W ostatnich trzech meczach między tymi drużynami, Szwajcarzy wygrali dwa razy, a jeden mecz zakończył się remisem.

 

Kursy na Mecz Węgry – Szwajcaria

Według bukmachera BETFAN, faworytem meczu jest reprezentacja Szwajcarii. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.22. Poniżej znajdują się kursy na inne zdarzenia z tego meczu:

  • Wygrana Węgier: 3.50
  • Remis: 3.20
  • Wygrana Szwajcarii: 2.22
  • Obie drużyny strzelą (BTTS): 1.81
  • Powyżej 2.5 gola: 2.00

Podsumowanie

Mecz Węgry – Szwajcaria zapowiada się jako interesujące starcie na inaugurację Euro 2024. Analiza formy obu drużyn oraz ich ostatnie wyniki wskazują na wyrównane spotkanie z dużym prawdopodobieństwem, że obie drużyny zdobędą bramki.