Kiedy powołania na ME w piłce nożnej EURO?

Nadchodzi EURO 2024, co oznacza ekscytujący okres przygotowań i spekulacji dla fanów piłki nożnej. Jednym z najbardziej oczekiwanych momentów jest ogłoszenie składu reprezentacji przez selekcjonera. Kiedy możemy spodziewać się tej ważnej informacji? Sprawdźmy!

Data Ogłoszenia Składu na EURO 2024

Każdy fan wie, że skład reprezentacji to niezwykle istotny element, który może wpłynąć na losy całego turnieju. Dlatego też data, kiedy selekcjoner ogłosi swoje kadrowe decyzje, jest tak ważna. Według wytycznych UEFA, wszystkie drużyny mają czas do 7 czerwca na ujawnienie swoich finalnych składów.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Michał Probierz, nasz polski trener, ma zatem napięty grafik przed sobą. Jednakże wiemy, że ogłoszenie składu nie będzie odbywać się w oderwaniu od wydarzeń piłkarskich. Zapowiedziano, że selekcjoner ogłosi nazwiska zawodników podczas towarzyskiego meczu z Ukrainą, który odbędzie się tuż przed rozpoczęciem EURO 2024.

Co Na Skład Będzie Miał Wpływ?

Nasza reprezentacja, po udanych barażach Ligi Narodów, stoi przed wyzwaniem, które może odmienić losy polskiego futbolu. Grupa, w której znaleźli się nasi piłkarze, nie jest łatwa. Francja, Holandia i Austria to rywale, którzy będą stanowić poważne wyzwanie dla Biało-Czerwonych.

Decyzje UEFA w sprawie zwiększenia liczby zawodników w kadrach do 26 osób są istotne. To krok podyktowany pandemią, który ma na celu zapewnienie większej elastyczności drużynom w trudnych czasach. Ostateczna decyzja w tej kwestii zostanie podjęta 8 kwietnia, po konsultacjach z przedstawicielami wszystkich uczestniczących drużyn.

Kto Zagra na EURO 2024?

Wielu kibiców zastanawia się, kto znajdzie się w składzie na to ważne wydarzenie. Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, ale można się spodziewać, że większość zawodników, którzy przyczynili się do awansu drużyny narodowej, pojawi się również na mistrzostwach Europy.

Powrót Jakuba Modera po dwuletniej przerwie budzi nadzieje, zwłaszcza po jego imponujących występach. Bartosz Salamon i Taras Romanczuk, choć dłużej nieobecni w drużynie, mogą być kolejnymi wzmocnieniami. Dominik Marczuk z Jagiellonii to kolejny zawodnik, którego warto mieć na uwadze.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Terminarz Meczów Polaków na EURO 2024

Kiedy będziemy mogli zobaczyć naszych piłkarzy w akcji? Pierwszy mecz odbędzie się 16 czerwca w Hamburgu, gdzie Polacy zmierzą się z Holandią. Następnie spotkamy się z Austrią 21 czerwca w Berlinie. Ostatnim rywalem w grupie będzie Francja, z którą zmierzymy się 25 czerwca w Dortmundzie. Sukcesy naszej reprezentacji na arenie międzynarodowej wzbudzają ogromne emocje i nadzieje wśród fanów piłki nożnej. Mistrzostwa Europy w Niemczech to doskonała okazja do udowodnienia swojej wartości i zdobycia serc kibiców na całym świecie. Świat futbolu trzyma kciuki za Biało-Czerwonych, a my nie możemy się doczekać emocji, jakie przyniesie EURO 2024!