ESport na zakładach bukmacherskich

Wraz z postępem nowoczesnych technologii, eSport staje się coraz bardziej rozwiniętą formą rozrywki i biznesu, generując coraz większe zyski. Coraz więcej osób traktuje go jako normalną dyscyplinę sportową, na równi z tradycyjnymi dyscyplinami.

Dlatego nie dziwi, że firmy bukmacherskie również dostrzegły ten potencjał i oferują zakłady na eSport. Jednak w Polsce temat eSportu na zakładach bukmacherskich jest dość nowy. Dopiero od kilkunastu miesięcy można legalnie obstawiać rozgrywki eSportowe u polskich bukmacherów.

Zajęło im to trochę czasu, aby dostrzec potencjał tej dyscypliny. Teraz nikt nie ma wątpliwości, że jest on ogromny, ale jeszcze niedawno bukmacherzy patrzyli na eSport z dużą rezerwą. Musieli zdać sobie sprawę, że rywalizacja dwóch drużyn w grze komputerowej nie różni się specjalnie od rywalizacji w tradycyjnych dyscyplinach sportowych.

Ludzie chcą oglądać i obstawiać wyniki tych rozgrywek. Sukces imprez takich jak Intel Extreme Masters oraz liczba widzów oglądających transmisje z rozgrywek przekonały bukmacherów do wprowadzenia eSportu do swojej oferty. Dostrzegli oni potężną grupę kibiców i potencjalnych klientów.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Obecnie zakłady na eSport są tak samo ważnym elementem oferty bukmacherów jak piłka nożna, koszykówka czy boks. Na polskim rynku bukmacherskim nadal jest miejsce na rozwój, a kilku bukmacherów otrzymało już licencje, ale jeszcze nie przedstawiło swojej oferty.

Teraz trudno sobie wyobrazić, żeby którykolwiek bukmacher wszedł na rynek bez oferty na zakłady eSportowe.

To jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin, dlatego eSport na zakładach bukmacherskich będzie się nadal rozwijał.

Bukmacherzy nieoficjalnie informują, że zakłady na eSport cieszą się dużą popularnością wśród graczy. Dla uczestników zakładów oznacza to same korzyści.

Konkurencja zawsze jest korzystna dla klienta. Im więcej bukmacherów oferuje zakłady, tym większa jest oferta i rywalizacja o klientów. Obecnie oferta rynków esportowych dostępnych do obstawiania w Polsce u legalnych bukmacherów jest mniejsza niż u niektórych zagranicznych firm. Więcej bukmacherów oznacza więc większą różnorodność i zadowolenie graczy.