ESport na zakładach bukmacherskich

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii eSport staje się coraz prężniejszą gałęzią rozrywki, a wręcz biznesu, bo z każdym rokiem przynosi coraz większe dochody. Coraz więcej ludzi zaczyna go też traktować jak normalną dyscyplinę sportową, na równi z dyscyplinami tradycyjnymi.

Trudno się więc dziwić, że ten potencjał dostrzegły również firmy oferujące zakłady bukmacherskie na esport.

ESport na zakładach bukmacherskich

ESport na zakładach bukmacherskich to jednak w Polsce cały czas temat dość świeży. Właściwie obstawiać rozgrywki eSportowe mozna u legalnie działających polskich bukmacherów dopiero od kilkunastu miesięcy. Potrzeba było trochę czasu, by dostrzegli oni potencjał tkwiący w tej dyscyplinie. Dziś już nikt nie ma wątpliwości, że jest on ogromny, ale jeszcze niedawno na eSport bukmacherzy patrzyli z dużą rezerwą.

Potrzebna było zdanie sobie sprawy z faktu, że rywalizacja dwóch drużyn w grze komputerowej co do samej zasady nie różni się specjalnie niczym od rywalizacji dwóch drużyn piłkarskich, hokejowych czy siatkarskich lub dwóch bokserów. Ludzie chcą to oglądać i chcą się zakładać o to, kto wygra.

Pomógł w tym oczywiście ogromny sukces takich imprez jak Intel Extreme Masters, podczas których wszyscy zobaczyli, jak wielki potencjał tkwi w eSporcie. Do tego liczby widzów oglądających internetowe transmisje z rozgrywek musiały zrobić wrażenie na bukmacherach.

Dostrzegli oni potężną grupę kibiców zainteresowanych rozstrzygnięciami zawodów esportowych, a de facto swoich potencjalnych klientów. Nie ma bowiem co ukrywać, że bukmacherzy wstawili rozgrywki esportowe do swoich ofert we własnym biznesowym interesie i nie ma w tym również nic złego. ESport na zakładach bukmacherskich to dziś taki sam ich element, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy boks.

Więcej o tym na naszym https://esport24.pl/

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Zakłady na eSport – perspektywy

Na polskim rynku bukmacherskim ciągle jeszcze jest sporo miejsc do zajęcia, a w kolejce czeka kilku bukmacherów, którzy już otrzymali licencje od Ministra Finansów, ale jeszcze nie przedstawili swoich ofert.

Obecnie trudno sobie wyobrazić, że jakikolwiek bukmacher wejdzie na rynek bez oferty na zakłady eSportowe. To w końcu dziś jedna z najszybciej rozwijających się dyscyplin, więc eSport na zakładach bukmacherskich będzie się cały czas rozwijał. Już dziś bukmacherzy informują nieoficjalnie, że zakłady właśnie na rynki esportowe należą do najszybciej zdobywających popularność wśród graczy.

Co taki bum na sam eSport i zakłady na niego oznacza dla graczy uczestniczących w zakładach bukmacherskich? Same dobre rzeczy. Konkurencja zawsze bowiem sprzyja klientowi. Im więcej podmiotów będzie oferowało zakłady, tym szersza będzie oferta i większa rywalizacja o względy klientów, czyli graczy. Ciągle bowiem w Polsce oferta rynków esportowych, które można typować, jest u legalnych bukmacherów mniejsza niż u niektórych zagranicznych firm, niedostępnych z naszego kraju.

Najczęściej sprowadza się do klasycznych CS:GO, League of Legends, Dota i jeszcze kilku innych gier, jak Call of Duty i Overwatch. Także niektóre turnieje nie zawsze są możliwe do typowania. Więcej bukmacherów powinno więc oznaczać szerszą ofertę i większe zadowolenie graczy.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI