Co to Supergame Superbetu?

Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher internetowy Superbet uruchomił nowiuteńką edycję absolutnie bezpłatnej gry SuperGame.
Odsłona pod nazwą SuperGame Jackpot jest poświęcona kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do zwyciężenia co siedem dni minimum 50 000 pln, a sumka owa może z dowolną serią powiększać się o nastepne 25 000 pln. Starczy akuratnie odgadnąć faktyczne rezultaty spotkań Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 lokalnego rynku zakładów wzajemnych w klasie gier „free to play”. Są to gry, które nie wymagają wpłaty, bądź zaryzykowania stawki. Typujący nie ponosi dlatego ani grama ryzyka związanego z rejestracją u bukmachera, ma za to ewentualność zdobycia ogromnej kasy oraz zapewnioną fenomenalną rozrywkę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Na czym polega Supergame Superbetu?

Nowiutka formuła to gra kumulacyjna, gdzie deficyt kluczowej nagrody w jakiejś turze będzie potęgował emocje w ponownej! W zeszłej kolejce Super Game padła największa dotychczas nagroda – jeden grający zgarnął 40 000 zł w gotówce.
Tak ogromna kwota była naturalnie skutkiem kumulacji powiązanej z brakiem rozstrzygnięcia w poprzedniej kolejce. Zwycięzców nie było, albowiem spotkanie Brazylia kontra Argentyna został przerwany i nierozstrzygnięty.
W nowiutkim Super Game Jackpot kumulacja czyli w rzeczywistości wysokie wygrane w tejże absolutnie bezpłatnej zabawie, będą w dużej mierze częstszym zdarzeniem.

Tylko w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play darował graczom zarejestrowanym w swoim serwisie premie na całkowitą sumę blisko 8 000 000 złotych! Między innymi te akcje powodują stałe uzyskiwanie przez firmę nowych, zadowolonych typujących i co więcej pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

Skądże wobec tego modyfikacja sztandarowego formatu?

„W Superbet nie tolerujemy stagnacji i nieprzerwanie modernizujemy swoje rozwiązania. Kumulowanie wygranych w zestawieniu z obstawianiem meczów dla frajdy „najlepszej ligi świata” winno jeszcze mocniej elektryzować grających, którzy jeszcze regularniej preferują naszą ofertę. Ujawnię dodatkowo, że od czasu do czasu do puli wygranych trafiać będą bardzo ciekawe wygrane rzeczowe. Póki co jest to jednakże niespodzianka.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to zapewne właściwe powiązanie także zważywszy na ciekawą ofertę zwykłych zakładów bukmacherskich na www.superbet.pl.

Wypróbuj SuperKursy oraz SuperBets

Bukmacher w propozycji „SuperKursy” oferuje zakłady na najwyższą klasę rozgrywek piłkarskich z marżą 0%! Na którykolwiek mecz Ekstraklasy otwarta jest też sowita propozycja SuperBets, czyli parę zakładów w obrębie pewnego wydarzenia. Wielbicieli zakładów w trakcie zainteresuje pewnie bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowa odsłona gry dostępna jest już na www.superbet.pl a także w najlepszej w Kraju apki na telefon Superbet.

Bezpłatne typy na Ekstraklasę odnajdziesz na stronie obstawianie.net

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

blank