Zakłady bukmacherskie na telefon

Czy zakłady bukmacherskie z bonusem bez depozytu na telefon są osiągalne u legalnych bukmacherów w Polsce? Tak! Przyjrzyjmy się jak to obecnie wygląda na polskim rynku bukmacherskim …

Obecnie rynek bukmacherski jest niezmiernie bogaty. Po wejściu Ustawy Hazardowej w kwietniu 2017 roku wielu bukmacherów musiało wycofać swoją ofertę z naszego kraju, jednak obecnie część z nich powoli wraca do Polski, ubiegając się o licencję Ministerstwa Finansów.

Gracze dosyć chętnie decydują się na wypróbowanie tego, co przygotowali nowi legalni operatorzy. Bonusy, freebety oraz dodatkowe akcje promocyjne to obecnie absolutny standard. Standardem również stało się to, że bukmacher posiada także rozwiązanie mobilne albo w postaci strony przystosowanej pod urządzenia mobilne albo dedykowanej aplikacji.

Zakłady bukmacherskie na telefon to z pewnością jeden z głównych czynników, który decyduje o wyborze bukmachera, u którego typerzy chcą nie tylko założyć konto, ale także zostać na dłużej i grać przy pomocy telefonu lub tabletu. Przyjrzyjmy się zatem temu, co takie aplikacje mają do zaoferowania.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Dlaczego warto zainstalować aplikację bukmacherską?

Powodów, dla których można rozważyć pobranie oraz instalację na smartfonie aplikacji od wybranego przez siebie operatora jest wiele. Przede wszystkim na plus przemawia wygoda. W końcu nie trzeba iść do punktu naziemnego lub siadać przed komputerem, żeby obstawić interesujące nas spotkanie. Wystarczy telefon oraz dwa kliknięcia i w ten sposób mamy dostęp do swojego konta bukmacherskiego siedząc na kanapie i oglądając mecz.

Po zalogowaniu się do aplikacji gracz otrzymuje nie tylko pełen dostęp do swojego konta, ale także do kilku innych przydatnych funkcji, które obecnie oferuje już większość bukmacherów w Polsce. Zakłady bukmacherskie na telefon są na tyle wygodne, że gracz może mieć zawsze pod ręką swoje kupony, a także mieć dostęp do najważniejszych funkcji.

Co jeszcze ciekawego posiadają aplikacje bukmacherskie?

W Sieci można znaleźć wiele rankingów, które starają się ocenić, która apka jest najlepsza, jednak obecnie przyjrzymy się tylko funkcjonalnościom, które można powszechnie spotkać. Po pierwsze większość aplikacji jest dostępna na każdy system operacyjny, czyli zarówno na Androida, jak i na iOS oraz Windows Phone.

Taką aplikację również łatwo zainstalować, ponieważ wystarczy wejść na stronę bukmachera i postępować zgodnie z instrukcjami. Aplikacje mają być z założenia intuicyjne, więc każdy z pewnością się odnajdzie i po kilku chwilach będzie mógł swobodnie korzystać z większości funkcji.

Ogromnym plusem są szybkie płatności. Wpłaty i wypłaty są bardzo szybkie, więc w mgnieniu oka można przelać środki na swój depozyt i rozpocząć obstawianie. Powiadomienia Push są również sporym ułatwieniem, ponieważ pomagają w stałym kontrolowaniu tego, co się dzieje w aplikacji.

Użytkownik otrzymuje informacje na temat dostępnych bonusów, swoich kuponów, a także rozliczeń.

Mecze na żywo w aplikacji

Kolejną opcją, którą niestety posiadają tylko nieliczne zakłady bukmacherskie na telefon są transmisje na żywo jak na przykład www.sts.pl czy www.efortuna.pl.

Dzięki temu można oglądać mecze jadąc autobusem lub nawet na spacerze, a także obstawiać zakłady live. Jeśli dany bukmacher nie posiada transmisji, z pewnością wyposażył swoją aplikację w funkcję Match Tracker, czyli wizualizacji sportowych, które również pozwalają na śledzenie rozgrywek na żywo, a także daje dostęp do statystyk.

Oczywiście niektórzy bukmacherzy posiadają bardzo rozbudowane aplikacje, posiadające wiele pozytywnych opinii. Najlepsi operatorzy pozwalają na obstawianie meczy live, cash-out, można u nich obstawić szybki zakład, a także sporty wirtualne, a także logowanie ID. Warto dokładnie przyjrzeć się, co dany bukmacher oferuje w swojej aplikacji i wybrać opcję, która wydaje mu się najwygodniejsza.

Nie mniej jednak, prawie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce posiadają dosyć dobrze opracowane zakłady bukmacherskie na telefon, nie tylko poprzez aplikację, ale także przez mobilną wersję strony internetowej. Warto również nadmienić, że niektórzy bukmacherzy posiadają specjalne promocje na aplikacje mobilne jak zakłady bukmacherskie z bonusem bez depozytu, dlatego jeśli graczowi zależy na wygodzie, szybkim dostępie do konta, a także funkcjonalności, warto rozważyć zainstalowanie takiej aplikacji, która umożliwi zawieranie zakładów bukmacherskich przez telefon.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

blank