600 zł darmowy zakład Fortuna – zasady

Co to jest darmowy zakład u buka online wie bodaj każdy typujący mecze.
W Fortunie przykładowo… Przyszli typerzy pozyskają alternatywę gry bez ryzyka aczkolwiek w nieznacznie odmiennej odmianie niźli to miało miejsce w minionym roku.
W tym momencie będą to 3 zakłady bez ryzyka porażki: początkowy do 100 zł, dalszy do 200 zł oraz 300 zł. Razem wskutek tego w dalszym ciągu będzie to 600 zł na start w trakcie rejestracji konta obstawiającego.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

600 zł darmowy zakład – warunki

Poniżej znajdziecie opis jak działa propozycja powitalna Fortuny:

W przypadku otwierania konta, grający otrzymuje pierwszy zakład bez ryzyka, do 100 zł. W ciągu 3 dni od rejestracji, Typujący powinien postawić pierwotny typ, by ów predestynował się jako „Bez ryzyka”. Obstawiony zakład, powinien się wyjaśnić na przestrzeni 7 dni. Sukces albo zwrot (stawka + danina) w postaci kasy.

Po 3 dniach od zarejestrowania konta, klient odbiera drugi włączony już zakład Bez ryzyka, z tymże do 200 zł. Żeby z tego skorzystać, musi gracz w ciągu 3 dni od otrzymania postawić zakład.
Pierwotny skreślony zakład po 3 dniach od rejestracji będzie przedstawianym bez ryzyka. Jednakowo i tutaj posiadamy 7 dni na wynik. Wygrana albo zwrot (stawka + danina) w formie kasy.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Po 6 dniach od rejestracji na www.efortuna.pl, grający dostaję trzeci aktywny już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 zł. Żeby go zastosować, każdy klient podczas 3 dni (od uzyskania zaryzykować zakład. Pierwszy postawiony zakład po 6 dniach od rejestracji będzie owym Bez ryzyka – ostatnim z puli powitalnej. Podobnie i tutaj posiadamy 7 dni na realizację. Wygrana albo zwrot (stawka postawiona + danina).

Na dodatek stosując kod promocyjny FortunaVIPKOD’ na www.efortuna.pl zdobędziesz przy zakładaniu konta obstawiającego 20 zł za pełną rejestrację.