Gdzie otrzymasz freebet powitalny?

Super freebet u pewnego buka na 2023 rok nadchodzi!

Jak rozpoczynać Nowy Rok 2023 to z Ligą angielską a także freebetem! Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher internetowy Fuksiarz.pl przygotował promocję dla klientów Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w której będzie dało się pozyskać freebety o wartości zależnej od ilości goli strzelonych w przyszłej kolejce Ligi angielskiej! Promocja z freebet’em rozpocznie się po 1 stycznia.

Stąd jeśli nie posiadasz konta gracza na stronce www.fuksiarz.pl to już masz powód ażeby je tam założyć.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Ażeby wziąć akces w akcji promocyjnej mussz dotrzeć na podstronę „DOŁĄCZ” na stronie akcji, wpłacić 50 zł i ustawić przedmeczowy kupon AKO z min. 3 pojedynkami i kursem totalnym 3.00 względnie wyższym, obejmujący jedynie mecze z zakładów piłkarskich na Ligę angielską. Kuponiki zakwalifikowane do akcji promocyjnej można składać do 2 stycznia 18:29. Jeśli kupon będzie dobry, obstawiający zdobędzie freebet zależny od ilości goli zdobytych w 19. kolejce Ligi angielskiej:

1-15 goli: 20 zł freebet

16-25 goli: 30 zł freebet

26-35 goli: 40 zł freebet

36+ goli: 50 zł freebet

W tej akcji promocyjnej na www.fuksiarz.pl jest dozwolone fundnąć nielimitowaną ilość zakładów, lecz jeno pierwszy trafiony kuponik spełniający zasady promocji, zostanie brany pod uwagę w trakcie przyznawania freebetów.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji