Gdzie zagra Robert Lewandowski w tym roku?

Kariera Roberta Lewandowskiego wzbudza ogromne zainteresowanie w Polsce. Ostatnie spekulacje dotyczące ilości zdobytych bramek sprawiły, że zaczęło się zastanawianie, czy „Lewy” pozostanie w Barcelonie w przyszłym sezonie. Tutaj prezentujemy wyjątkową ofertę, gdzie możesz obstawiać, gdzie zagra nasz najlepszy napastnik. Gdzie więc trafi Robert Lewandowski w nadchodzącym sezonie? Sprawdź typy i kursy STS!

Gdzie zagra Robert Lewandowski 01.09.2024? Typy

FC Barcelona: 2.25 Liga MLS: 3.75 Liga Arabii Saudyjskiej: 4.00 Inna opcja: 6.00

Kursy aktualne na 21.01.2024 na www.sts.pl

W naszej ofercie znajdziesz kursy na miejsce, gdzie Robert Lewandowski zagra 1 września 2024 r., po zakończeniu okna transferowego. Najbardziej prawdopodobne wydaje się pozostanie w Barcelonie (2.25). Jednak, jeśli obie strony uznałyby, że współpraca dobiegła końca, polski napastnik ma kilka awaryjnych opcji.

Lewandowski zawsze wyrażał chęć gry w Stanach Zjednoczonych. Kurs na ligę MLS to 3.75. Nie można też wykluczyć, że dołączy do europejskich gwiazd w Arabii Saudyjskiej, co dałoby kurs 4.00.

A może zdecyduje się na grę w innym europejskim klubie? Kurs na inną opcję niż wymienione wcześniej to 6.00.

Robert Lewandowski. Forma i statystyki w sezonie 2023/24

W obecnym sezonie „Lewy” zdobył 9 goli w 18 meczach. Słabsza postawa w Lidze Mistrzów budzi pewne wątpliwości – tylko 1 bramka na początku grudnia.

Te liczby prowadzą do dyskusji na temat przyszłości „Lewego”. Dodatkowym argumentem jest wysoki kontrakt, co sprawia, że FC Barcelona może rozważyć oferty za Lewandowskiego. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się wkrótce!

Do kiedy obowiązuje kontrakt Roberta Lewandowskiego z Barceloną?

Polak pozostanie w Barcelonie do końca sezonu 2025/2026.

Co czeka Polaka w najbliższej przyszłości?

Według STS najbardziej prawdopodobne jest pozostanie „Lewego” w Barcelonie (kurs 2.25).