Promocja na MŚ 2022 – turniej z nagrodami

Kiedy spozierasz na indeks meczów Mundialu i masz świadomość, iż jeszcze na długo przed rozpoczęciem MŚ jesteś w stanie rozszyfrować jaka drużyna wyjdzie z grupy, jaka drużyna zmierzy się w ćwierćfinale, a jaka drużyna zdobędzie mistrzostwo świata w piłce nożnej?

Sprawdź się jako gracz i przystąp do potyczki o 1 000 000 ZŁ za dobre wytypowanie przebiegu Mistrzostw Świata w Katarze. Wzmiankowana kwota pozostanie rozdzielona symetrycznie przez liczbę wszelkich typujących, jacy poprawnie obstawili każde etapy Mundialu w Piłce Nożnej, razem z końcowym rezultatem pojedynku w finale.

Co więcej, w ramach konkursu „Wyzwanie Fortuny, pozostanie zrealizowany ranking typujących, w jakim klienci posiadają okazję zdobyć premię w formie Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość powyżej 100 000 złotych. 50 typujących z największą ilością punktów pozyska gotówkę. Wysokość gratyfikacji będzie uzależniona, od położenia w rankingu, które w praktyce zajmie obstawiający.

Wyzwanie Fortuny – warunki

Termin: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

W trakcie dostępności konkursu należy posiadać konto i zalogować się na na portalu www.efortuna.pl, alternatywnie poprzez apkę mobilną i zapełnić „drabinkę” meczową tyczącą się pojedynczych etapów w toku Mundialu w Piłce Nożnej w Katarze (na dole odszukasz szczegółową instrukcję, jakim sposobem stopniowo właściwie wysłać akces ze własną drabinką).

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Gratyfikację nadrzędną w Quizie to pula 1 000 000 złotych rozdzielona symetrycznie do liczby wszelkich typujących, jacy poprawnie wybrali każde etapy Mundialu w Piłce Nożnej w Katarze, w pełni z końcowym rezultatem pojedynku w finale MŚ 2022.

Możność wytypowania mistrzostw będzie dostępna, gdy zalogujesz się na swoje konto grającego na www.efortuna.pl.

Quiz jest za friko to znaczy iż nie wymaga wpłaty ani stawiać kuponu.

Ważna informacja! Przemyśl skutecznie strukturę własnej drabinki. Masz zaledwie 1 próbę.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje