Super Game w Superbet – nowe promocje

Typowanie Ekstraklasy zdoła dać obfity zysk – o ile wiemy jak obstawiać te mecze u bukmachera. Ponadto czasami legalnie działający bukmacherzy on line proponują promocje na pojedynki Ekstraklasy, przez co możemy ekstra zarobić na obstawianiu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak właśnie jest dzisiaj – dzięki ofercie na www.superbet.pl

Z uwagi na start Ekstraklasy tenże legalnie działający bukmacher internetowy ruszył z nowiutką kampanią dla nowo zakladających konta graczy zakładów sportowych (zamierzają wrzucać do sieci tego typu kampanie co tydzień).
A my typujący jedynie na tym skorzystamy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Promocja na Ekstraklasę

Dodatkowo prócz bonusu powitalnego dowolny z nowo otwierających konta obstawiajacych, który przeprowadzi rejestrację w okresie 29.01 a 31.01 dostanie dodatkowy bonus.

Ważne! Prezentowana oferta prawdopodobnie będzie co jakiś okres przedłużana.

Główne zasady bonusu Superbet

1) Kiedy typujący przeleje minimum 50 zł plus obstawi 50 zł na Ekstraklasę (środki z przelewu) to zdobędzie oprócz promocji na start, bonus w wysokości 50 zł,

2)Kiedy typujący przeleje min 100 zł plus obstawi za 100 na Ekstraklasę (środki z przelewu) to zdobędzie oprócz promocji na start, bonus w wysokości 100 zł.

3) Kiedy typujący przeleje min 150 zł plus obstawi za 100 na Ekstraklasę (środki z przelewu) to zdobędzie oprócz promocji na start, bonus w wysokości 150 zł.

Warunki niniejszej oferty znajdziecie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

Do tego wystartowali oni jeszcze z nową pulą Super Game. Całkowita pula do zdobycia to 100 000 złotych więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje