Promocje bukmacherów na Mundial 2022

Poznaj nowe promocje bukmacherskie na Mundial 2022! Oto najlepsza z nich…

Superbet rozrywa bank przed MŚ w Katarze! Ustrzel Toyotę Suprę i jedną z ponad 100 000 nagród!
Bukmacher Superbet z hukiem uruchomił następną akcję, z której amatorzy zakładów sportowych zdołają wyjść szczęśliwsi. W loterii SUPER STRZAŁ NA MUNDIAL 2022 w Katarze zwyciężyć można super furę, a także wyjazdy do Kataru, słuchawki, głośniki, smartwatche, smartfony oraz istotnie freebety o niebagatelnej kwocie 1 000 000 PLN! Kuponiki loterii można zbierać do 18 grudnia, a szanse na zwyciężone są potocznie.

Superbet dopiero co ukończył akcję „SUPER 11” rozdając szczęśliwcom 11 pakietów wyjazdowych do Kataru. Firma pragnie zdominować rynek zakładów wzajemnych w Kraju i nie zatrzymuje się, a choćby przyspiesza w pięknym oraz brutalnym dla konkurencji stylu.

SUPER STRZAŁ to loteria w jakiej regularnie stajesz przed szansą na super nagrody, a każdy los toż także szansa na odjazd z piskiem opon sprzed siedziby Superbet. Odjazd w nowej, czerwonej (inaczej ekspresowy! ;)) Toyocie Suprze w wersji GR. Tak aby posiadać szansę na okiełznanie machiny, jaka 100km/h osiąga w 5.2 sekundy wystarczy … zaryzykować zakład za oryginalne 10 PLN.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Nagrody SUPER STRZAŁ NA Mundial

• 10 Apple iPhone 13
• 20 kart podarunkowych do Media Expert o wartości 2000PLN
• 50 smartwatchy Garmin
• 110 głośników JBL
• 300 słuchawek bezprzewodowych Xiaomi Redmi Buds
• 100 000 freebetów 10PLN
• 4 pakiety wyjazdowe do Kataru
• 1 Toyota GR Supra

Jak wziąć udział w promocji na Mundial 2022?

To proste niczym strzał z rzutu karnego. Rozgrywając zakłady bukmacherskie w aplikacji bądź na stronie internetowej można uzyskać codziennie aż 3 strzały, jakie każdy uczestnik loterii odda na bramkę strzeżoną przez Jerzego Dudka! Owo właśnie w formie animacji „Dudek Dance” poznajemy rozstrzygnięcie dla danego losu. Do loterii wystarczy się zapisać przez pochwałę kodeksu w zakładce na stronie względnie w apki Superbet.
W wypadku zakładów on-line własny los zyskasz za wydane 10PLN na zakłady. Liczy się kupon zaryzykować za minimalnie tę stopę, ale także parę zakładów za łączną wielkość 10PLN, które zostaną ustawione danego dnia. Możesz zatem postawić dwa kuponiki po 5PLN każdy, czy trzy kuponiki po 4PLN każdy. W każdym wypadku zainkasować 1 los.

• W wypadku ustanowienie zakładów za sumę od 10,00PLN do 49,99PLN oddajesz 1 strzał;
• Gdy na Twoim koncie grający zaryzykować zostaną danego dnia zakłady na sumę od 50,00PLN do 99,99PLN posiadasz 2 szanse;
• Zakłady równe i przewyższające 100PLN to optymalne 3 próby pokonania Jurka Dudka.

Trzeba pamiętać, iż odpowiednią liczbę strzałów pozyskasz kolejny dnia po zrealizowaniu rzeczonych warunków.
W każdym tygodniu można dostanie także 2 następne strzały.

Pierwszy dzięki zawarciu zakładu za minimum 10PLN w apki mobilnej oraz drugi za udział w gratisowej grze Super Game Jackpot. Strzały zdołasz zbierać przez cały okres trwania loterii, a wykorzystywać na obecnie bądź kumulować multum prób. Taktyka zależy tylko od Ciebie. Losy zbierać można do 18 grudnia, a wykorzystać należy do 22 grudnia 2022 r.

 

Kiedy losowane są gratisy w loterii SUPER STRZAŁ?

• Codziennie wygrać można freebety 10PLN i gratyfikacje konkretne w postaci elektroniki użytkownej. Toż szansa na szybkie wygrane za dowolnym razem, gdy oddasz własny strzał!
• Losowanie miesięczne odbędzie się 19 października 2022 roku. Każdy Twój uzyskany do owego czasu los za rozliczone zakłady weźmie udział w losowaniu 4 pakietów wyjazdowych do Kataru.
• 22 grudnia którekolwiek losy będą mieć szanse na wylosowanie Toyoty GR Supra!

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

„Super Strzał na Mistrzostwa to kolejny, lecz nie ostatni składnik naszej ofensywy przed najważniejszą, piłkarską imprezą tegoż roku. Znów ruszamy z akcją w której do zatriumfować są fantastyczne gratyfikacje. Ich wielkość sprawia wrażenie, lecz nie to jest najważniejsze.

Zakłady bukmacherskie Superbet mają być fajne, cieszyć obstawiających, dostarczać alternatywnych form rozrywki oraz dalej więcej emocji. Idziemy nadal oraz do nagród dodajemy oryginalne rozwiązania w postaci animacji strzału. Wdraża toż składnik gamifikacji budującej zaangażowanie, co jest coraz powszechniejszym nurtem w zakładach sportowych na świecie. Analogiczny przelew niesie nasza najnowsza kampania mediowa „GO SUPER”, w której opowiadamy jak wywoływać, żeby zwykła codzienność stała się fajna!” – mówi Adam Lamentowicz, Szef Superbet Polska.

Sama loteria toż wystarczający argument, by używać z oferty Superbet, ale nie jedyna. Bukmacher może pochwalić się najsolidniejszą na rynku apką mobilną, bezpłatnymi grami, akcjami promocyjnym, własną społecznością Super Social z udziałem specjalistów oraz influencerów oraz istotnie wielką dostępnością zakładów. Toż wszystko osiągalne jest wraz z zupełnie nowym bonusem startowym w którego skład wchodzi CASHBACK aż do 3500PLN, dodatek od pierwotnej depozyt do 200PLN wraz z szczególna bonusem 34PLN oraz bonus za pobranie super apki na 20PLN. Obydwie to  aż 3754PLN, niemniej wrażenie robią nie wyłącznie sumy, ale także przyjazne szczegóły.

Dwukrotny obrót z kursem minimalnym kuponu 1.8 w szeregu 10 dni owo gratka nawet dla nader wymagających. Superbet jest super oraz zdołasz się o tym przekonać wykorzystując z rejestracji z kodem X bądź przez bezpośredni link do rejestracji w Superbet.
Detaliczne warunki udziału w loterii dla obstawiających on-line i klientów punktów stacjonarnych Superbet znaleźć można w statucie loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA w Katarze 2022.

blank